تیم آموزشی مدرسه نشا

ارزش های تیم مدرسه نشا

ما در مدرسه نشا خود را موظف به ایجاد تجربه یادگیری ارزش آفرین برای مخاطبان مان می دانیم. توجه به کیفیت آموزشی و یادگیری تجربه محور و کاربردی جزو اصول تیم ماست.

توسعه مهارت های مورد نیاز قرن ۲۱ ام

ما در مدرسه نشا تلاش می کنیم تا در چارچوب مدل ارائه شده توسط مجمع جهانی اقتصاد، مهارت های مورد نیاز دانش آموزان و والدین آنها را برای زندگی و موفقیت در قرن ۲۱ ام در چارچوب یک برنامه آموزشی منسجم و ساختارمند در آنها تقویت کنیم.

مریم معصومی

بنیان گذار و مدیر مدرسه نشا
مدرس سواد مالی

من مریم معصومی هستم دبیرستان را در مدارس استعدادهای درخشان به پایان رساندم. کارشناسی خودم را در رشته مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت و کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت اجرایی  گرفتم و در حال حاضر دانشجوی MBA سرمایه گذاری در سازمان مدیریت صنعتی هستم.

از سال ۹۳ پس از سالها تجربه در حوزه های مختلف صنعتی تغییر مسیر شغلی دادم و به حوزه آموزش اقتصاد و سواد مالی کودکان و نوجوانان وارد شدم و تا امروز ۳۵ هزار نفر ساعت به حدود ۱۷۵۰ دانش آموز آموزش داشته ام و در حال حاضر در مدارس راه رشد و علامه طباطبایی مشغول به کار هستم.

از همان سال ۹۳ همکاری خودم را با گروه علمی و پژوهشی آسمان دانشگاه صنعتی شریف که برروی موضوع  تفکر سیستمی تمرکز دارند شروع کردم و در حال حاضر در این زمینه علاوه بر حوزه سواد مالی تدریس می‌کنم.

علاوه بر کار آموزش در مدارس و موسسات خصوصی در این چند سال با مراکز مختلفی مانند: کانون جوانه‌های بانک ملی، پژوهشگاه علوم انسانی، موسسه مالی اعتباری نور، سازمان بورس اوراق بهادار، مجلات بورس ، غرفه سازمان بورس اوراق بهادار در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و اتاق تعاون اراک جهت برگزاری دوره‌های سواد مالی و تولید محتوا همکاری داشته‌ام.

در سال ۲۰۱۸ مقاله‌ای تحت عنوان اثر آموزش کودکان بر کاهش مصرف انرژی  برای کنفرانس IOSTE که در مالمو سوئد برگزار شد فرستادم و پذیرفته شد.

درحال حاضر کتابهایی را برای آموزش از پیش دبستان تا پایان متوسط بر اساس استانداردهای آموزشی روز دنیا تالیف کرده‌ام که  برنامه آموزش سواد مالی در مدرسه نشا مطابق با این کتابها پیش خواهند رفت.

کتابی هم در مرحله چاپ در دست انتشارات سازمان بورس اوراق بهادار دارم که مخاطب آن والدین هستند و تا اواسط سال جاری به بازار خواهد آمد.