دوره آموزشی سواد مالی مدرسه نشا

آیامی‌دانستید با آموزش سواد مالی به فرزندان خود می‌توانید کیفیت زندگی آنها را ارتقا دهید؟

سواد مالی به بچه‌ها آموزش می‌دهد که به دنبال روش‌های هوشمندانه برای کسب درآمد باشند. به دنبال هدف‌گذاری باشند، روشهای تصمیم گیری را یاد بگیرند و هزینه‌های اضافی خود را قطع و با سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مالی درست، آینده خود را تضمین کنند.

پس از شش سال آموزش سواد مالی در مدارس و آموزشگاه‌ها برای اولین بار دوره جامع سواد مالی بصورت آنلاین در مدرسه نشا با ظرفیت محدود برگزار می‌شود

چرا و چگونه سواد مالی میتواند به من کمک کند؟

سواد مالی به شما آموزش می‌دهد که چگونه درآمد خود را افزایش دهید و هزینه های اضافی را برای همیشه قطع کنید و با سرمایه گذاری های درست اینده خود را تضمین کنید.

سرفصل‌های دوره آنلاین سواد مالی

تفکر اقتصادی

  در این سرفصل به دنبال پاسخ به این  سوالات هستیم:

    •  اقتصاد چگونه بر زندگی من اثر می‌گذارد؟
    • چگونه می‌توانم از فرصتها و منابع اطراف خود بهتر استفاده کنم؟
    • اقتصاد چگونه کار می‌کند؟
    • نقش من در اقتصاد چیست؟
    • تاثیر عوامل اقتصادی بر زندگی من چه چیزهایی هستند؟

کسب درآمد

در این سرفصل به دنبال پاسخ به سوالاتی مانند توانمندی من چه هستند؟ چگونه می توانم مهارتهای خود را افزایش دهم؟  انتخابهای شغلی من چه پیامدهایی در پی خواهند داشت؟

پس انداز و سرمایه گذاری

در این سرفصل بدنبال پاسخ سوالاتی مانند چرا باید پس انداز کنم؟ من می دانم داشتن پس انداز اهمیت دارد ولی چرا نمی توانم این عادت را در خود ایجاد کنم؟ تفاوت پس انداز و سرمایه گذاری چیست؟ در پس انداز کردن با چه چالش هایی مواجه هستم؟ و روشهای سرمایه گذاری چه هستند؟، ارزش زمانی پول به چه معناست و چگونه بر تصمیم گیریهای من اثر می گذارد؟

مدیریت بدهی

آیا برای تامین مالی استفاده از وام خوب است یا خیر؟ اگر بخواهم ماشین یا خانه بگیرم آیا وام گزینه مناسب است؟ در چه شرایطی گرفتن وام توصیه می شود؟ گرفتن وام با چند درصد بهره مناسب است؟ نرخ بهره بانک چگونه حساب می شود؟

چگونه وضعیت مالی  شخصی خودم را تحلیل کنم؟

مدیریت پول

در این سرفصل به دنبال پاسخ به سوالاتی مانند چگونه برنامه ریزی مالی داشته باشم و در مقابل انتخابهای مختلف تصمیم گیری کنم ، چرا بودجه ریزی برای رسیدن به استقلال مالی اهمیت دارد، روشهای بودجه ریزی چیست؟ برای رسیدن به اهداف مالی خود چگونه هدف گذاری کنم؟

ریسک و بیمه

در این سرفصل به این سوالات پاسخ می دهیم من برای سرمایه گذاری با چه ریسکهایی مواجه هستم؟ من توان تحمل چه مقدار ریسک را دارم؟ برای کاهش ریسک از چه روشهایی استفاده کنم؟ بیمه های مختلف کدام هستند؟ و چگونه می توانم از میان گزینه های مختلف یکی را انتخاب کنم؟

پشتیبانی تا رسیدن به نتیجه دلخواه

مطمئن باشید در این دوره هرچه را یاد می‌گیرید را می توانید با کمک ما پیاده سازی کنید.
پشتیبانی تلفنی
پشتیبانی آنلاین

بیست دقیقه مشاوره رایگان با مدرس دوره

درصورت نیاز بدون معطلی و مستقیم با مدرس دوره تماس بگیرید و هرآنچه که نیاز دارید در ارتباط با دوره بدانید را از ایشان بپرسید و با خیال راحت در دوره شرکت کنید.

کلاس های آنلاین

جلسات کاملا مشابه کلاس حضوری و با قابلیت :
پرسش و پاسخ
ارتباط ویدیویی
کار عملی و بازی

پشتیبانی و شبکه سازی

با شرکت در دوره سواد مالی شما عضو خانواده بزرگ مدرسه نشا می شوید و میتوانید با همه اعضا ارتباط برقرار کنید و در کنار همدیگر به رشد و شکوفایی برسید

همچنین از لحظه ثبت نام تا یک ماه پس از اتمام دوره پشتیبانی رایگان هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا مطالبی را که فرا می‌گیرید را در زندگی روزمره تان پیاده سازی کنید.

همچنین ۳ جلسه وبینار برای نهادینه کردن سواد مالی و آموخته های شما برای خانواده تان بصورت خانوادگی برگزار میشود و رسیدن به موفقیت مالی را برای شما از همیشه دست یافتنی تر میکند

۴۵

روز پشتیبانی اضافه

۱۰۰۰

درخواست پشتیبانی موفق

۲۳۰۰

فراگیر عضو در گروه

مشاوره رایگان با مدرس دوره

من مریم معصومی مدرس دوره سواد مالی در مدارس و آموزشگاه های تهران کارشناس ارشد مدیریت سرمایه گذاری و عضو گروه تفکر سیستمی آسمان در

دانشگاه صنعتی شریف با ۶ سال سابقه درخشان تدریس در این حوزه به شما کمک میکنم تا بهترین مسیر را برای فردای فرزندان تون انتخاب کنید.

*هر سه جلسه کلاس یک جلسه مشاوره رایگان با مدرس دوره

۲۰

دقیقه مشاوره رایگان

۶۰۰۰

مشاوره موفق

کلاس های آنلاین

جلسات دوره بصورت وبیناری برگزار میشوند که به صورت آنلاین در آن حضور خواهید داشت و شما میتوانید به راحتی در آن ها شرکت کنید٬ سوالات خود را از مدرس دوره بپرسید٬ و همه آن چیزی که تدریس میشود را به راحتی فرا بگیرید

برنامه زمانی هر جلسه وبینار:

ارائه

پرسش و پاسخ

تکلیف – کار عملی – بازی

۶۰

ساعت وبینار

۴۰

هفته

فقط ۱.۵ میلیون تومان

فقط برای پانصد فراگیر اول

محتوای ناب

دسترسی به محتوای ناب و اختصاصی

محتوایی که در این دوره تدریس میشه حاصل ۶ سال تدریس در بهترین مدارس و مراکز آموزشی است .

مطمئن باشید مطالبی که قرار است در اینجا یادبگیرید از مطالب روز دنیا و تجربه چندین ساله اگرفته شده است.

محتوای دوره بطور دائم بروزرسانی می شود و دسترسی به آن برای شما رایگان است.

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

با خیال راحت در دوره ثبت نام کنید و هر موقع که قصد انصراف از دوره را داشتید بلافاصله وجه بازپرداخت خواهد شد.

بدون ریسک در دوره شرکت کنید !

سوالاتی که ممکن برای شما بوجود بیاید

دوره آنلاین سواد مالی به شما کمک میکنه تا مهارت خودتون رو در ارتباط با پول و سرمایه به سطح حرفه ای ها ارتقا بدین و یک نسخه

از خودتون که مسلط به سواد مالی هست رو خلق کنید و آگاه به مسائل مالی آینده ای رو که برای خودتون متصور هستین و دارین واسه ساختنش تلاش میکنید رو بسازید و هوشمندانه مسیرتون رو از خطرات و مشکلاتی که سر راه تون قرار داره پاک کنید.

بله ٬ حتما پیشنهاد ما به شما این هست که خانواده خود را در جریان اتفاقات و مطالبی که در این دوره آموزش می‌بینید قرار بدید و برنامه ای که برای منابع مالی خود دارید را بصورت شفاف با خانواده به اشتراک بگذارید و از سو تفاهم های احتمالی در خصوص مسائل مالی جلوگیری کنید.

در پایان هر هفت جلسه اموزشی یک جلسه بصورت خانوادگی برگزار میشود که پیشنهاد ما این است که با تمام اعضای خانواده خود در این جلسه حضور داشته باشید و گامی بسیار مهم را در جهت نهادینه کردن آموزش هایی که فراگرفته اید بردارید.

بله از لحظه ثبت نام تا یک ماه پس از اتمام دوره در تک تک این لحظات از شما حمایت کرده و پشتیبان شما خواهیم بود

بعد از شرکت در این دوره و با چیزهایی که یادگرفتم و پشتیبانی صبور و پاسخگو موفق شدم که دخل و خرج خونه و زندگی رو بدست بگیرم و حتی به اندازه یک سال اجاره خونه هم پس انداز کردم.تا قبل از شرکت در این دوره همیشه اجاره ها و قبض ها عقب میوفتاد

وقتی با خانواده م به خرید میرفتیم همیشه فرزندانم چیز های مختلف میخواستن که طب معمول من و مادرشون شرمنده شون میشدیم ولی از دو ماه پیش بعد از اتمام دوره و با پیگیری های پشتیبان دوره مشکلات مالی مون حل شد و بچه ها هم دیگه الان بیمه عمر دارن و خودشون برای اقساط ش پول تو جیبی ها شون پس انداز میکنن.

به نظرم دوره سواد مالی بهترین دوره ای بود
که من شرکت کردم و نقطه عطف در زندگی
هست