مریم معصومی

مریم معصومی

بنیان گذار و مدیر مدرسه نشا

درباره من
من مریم معصومی هستم دبیرستان را در مدارس استعدادهای درخشان به پایان رساندم. کارشناسی خودم را در رشته مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت و کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت اجرایی گرفتم و در حال حاضر دانشجوی MBA سرمایه گذاری در سازمان مدیریت صنعتی هستم.

بیوگرافی مریم معصومی


از سال 93 پس از سالها تجربه در حوزه های مختلف صنعتی تغییر مسیر شغلی دادم و به حوزه آموزش اقتصاد و سواد مالی کودکان و نوجوانان وارد شدم و تا امروز 35 هزار نفر ساعت به حدود 1750 دانش آموز آموزش داشته ام و در حال حاضر در مدارس راه رشد و علامه طباطبایی مشغول به کار هستم.
از همان سال 93 همکاری خودم را با گروه علمی و پژوهشی آسمان دانشگاه صنعتی شریف که برروی موضوع تفکر سیستمی تمرکز دارند شروع کردم و در حال حاضر در این زمینه علاوه بر حوزه سواد مالی تدریس می‌کنم.
علاوه بر کار آموزش در مدارس و موسسات خصوصی در این چند سال با مراکز مختلفی مانند: کانون جوانه‌های بانک ملی، پژوهشگاه علوم انسانی، موسسه مالی اعتباری نور، سازمان بورس اوراق بهادار، مجلات بورس ، غرفه سازمان بورس اوراق بهادار در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و اتاق تعاون اراک جهت برگزاری دوره‌های سواد مالی و تولید محتوا همکاری داشته‌ام.
در سال 2018 مقاله‌ای تحت عنوان اثر آموزش کودکان بر کاهش مصرف انرژی برای کنفرانس IOSTE که در مالمو سوئد برگزار شد فرستادم و پذیرفته شد.
درحال حاضر کتابهایی را برای آموزش از پیش دبستان تا پایان متوسط بر اساس استانداردهای آموزشی روز دنیا تالیف کرده‌ام که برنامه آموزش سواد مالی در مدرسه نشا مطابق با این کتابها پیش خواهند رفت.
کتابی هم در مرحله چاپ در دست انتشارات سازمان بورس اوراق بهادار دارم که مخاطب آن والدین هستند و تا اواسط سال جاری به بازار خواهد آمد.